Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2024

Ορεστιάδα: Οι 100 πρώτοι υποψήφιοι του Β. Μαυρίδη με την ΄΄Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ΄΄

Με μεγάλη χαρά και ιδιαίτερη τιμή, ανακοινώνουμε τους πρώτους 100 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους και συμβούλους δημοτικών κοινοτήτων του συνδυασμού ΄΄Ορεστιάδα στην ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ΄΄ για τις αυτοδιοικητικές εκλογές της 8ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2023.

Ο συνδυασμός μας, ανανεωμένος αλλά και έχοντας την απαραίτητη εμπειρία των παλαιότερων στελεχών του, βαδίζει σε μια νέα πενταετία συνέπειας λόγων και έργων.

Τις επόμενες μέρες, θα ακολουθήσουν ανακοινώσεις και άλλων υποψηφίων του συνδυασμού μας.

Αλφαβητική κατάσταση υποψηφίων:

  1. Αγιοπλούδη Κατίνα του Αγιόπουλου
  2. Αραμπατζής Γεώργιος του Ιωάννη
  3. Αργυριάδης Πέτρος του Σιδέρη
  4. Αρχοντίδης Αθανάσιος του Αρχοντή
  5. Αστεριάδου Χρυσή του Σιδέρη
  6. Βαϊλεζούδης Δημήτριος του Χρήστου
  7. Βαρσαμακίδης Δημήτριος του Βαρσάμη
  8. Βασιλειάδης Ευστράτιος του Αθανασίου
  9. Γεωργόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου
  10. Γιορουκίδου Αγγελική του Αρχοντή
  11. Γκερκίδης Κωνσταντίνος του Παναγίωτη
  12. Δερμεντζής Ηλίας του Κωνσταντίνου
  13. Δημητριάδης Βασίλειος του Δημητρίου
  14. Δημισκίδης Γεώργιος του Αναστασίου
  15. Ζάχαρης Νικόλαος του Κωνσταντίνου
  16. Ζεμπέκη Μαρία του Γεωργίου
  17. Θεοχαρίδης Θεοχάρης του Δημητρίου
  18. Θεοχαρίδου Ηλιάνα του Χρήστου
  19. Θωμαΐδου Άννα του Γεωργίου
  20. Κανελάκης Ευάγγελος του Σταματίου
  21. Κανίδης Θεόδωρος του Ευαγγέλου
  22. Κανταρίδου Σοφία του Ευαγγέλου
  23. Καραγιάννη Βαϊούλα (Γιούλη) του Βασιλείου
  24. Καρακόλιας Λεωνίδας του Αδάμ
  25. Καραπατσιάς Βασίλειος(Λάκης) του Κωνσταντίνου
  26. Καρδαμανίδης Δημήτριος του Παναγιώτη
  27. Καστρινός Γεώργιος του Γρηγορίου
  28. Κατσιπτσάκη Ροδοθέα του Θεοδώρου
  29. Κελέσης Σταύρος του Κυριάκου
  30. Κεραμάρη Σταματία (Ματίνα) του Δανιήλ
  31. Κεραμιτσή Στυλιανή του Νικολάου
  32. Κεσούδη Παναγιώτα του Γεωργίου
  33. Κιηγμάς Δημήτριος του Νικολάου
  34. Κιολές Βλαδίμηρος του Στυλιανού
  35. Κιουτσίκη Θεοδώρα του Χαραλάμπου
  36. Κιτσικούδης Παναγιώτης του Γεωργίου
  37. Κολοκοτρώνη Κυριακή (Κούλα) του Βασιλείου
  38. Κουμανούδη Μαρία του Δημητρίου
  39. Κυργίδης Αρχοντής(Ντίνος) του Ιωάννη
  40. Κυρτσοπούλου Ελευθερία του Πασχάλη
  41. Λελίδης Ευστράτιος του Νικολάου
  42. Μαλτίδου Βασιλική του Κωνσταντίνου
  43. Μαρασλής Βασίλειος του Αναστασίου
  44. Μαργαριτίδης Παναγιώτης του Μαργαρίτη
  45. Μαυρουδής Απόστολος του Αθανασίου
  46. Μερτζανίδης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  47. Μητσάκη Παρασκευή (Βιβή) του Ιωάννη
  48. Μιχαηλίδης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
  49. Μουρλίδης Αθανάσιος του Παναγιώτη
  50. Μουτουσίδης Γεώργιος του Νικολάου
  51. Μπαρμπαράκη Σταματία του Σταύρου
  52. Μπαχτσεβανίδης Σαράντης του Στεργίου
  53. Μπιτσακίδης Νικόλαος του Γεωργίου
  54. Μποκαλίδης Παναγιώτης του Ιωάννη
  55. Μποντσίδης Αντώνιος του Χρήστου
  56. Μπορίδης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  57. Μυρμηγκίδου Αικατερίνη του Χρήστου
  58. Ντινούδη Αποστολία του Βασιλείου
  59. Ντινούδης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
  60. Ντισλίδης Στέργιος του Χρήστου
  61. Ξανθοπούλου Τερέζα του Δημητρίου
  62. Ορμανλίδης Χρήστος του Γεωργίου
  63. Ουζούνης Αθανάσιος του Χρήστου
  64. Πάλλας Δημήτριος του Ιωάννη
  65. Παπαϊωάννου Ιωάννης του Μιχαήλ
  66. Παρασχίδης Ευστράτιος του Αντωνίου
  67. Περιστεράκης Ιωάννης του Ευαγγέλου
  68. Ρετσίδου Ευδοκία του Χρήστου
  69. Ρουσίδου Σταματία του Ηλία
  70. Σκερλίδης Ιωάννης του Σωτηρίου
  71. Σταματίου Δημήτριος του Χρήστου
  72. Σαραντίδης Σαράντης του Γρηγορίου
  73. Σαββογλου Μαρίνος του Γεωργίου
  74. Συμεωνίδης Σωτήριος του Γεωργίου
  75. Σακαλής Ηλίας του Αντωνίου
  76. Στουγιαννίδης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  77. Σουσαμτζίδης Δημήτριος του Γεωργίου
  78. Σίσκογλου Κατερίνα του Μιχαήλ
  79. Στεφανακίδης Χρήστος του Βασιλείου
  80. Σιαντίδης Απόστολος (Σαλαμπάσης) του Βλασίου
  81. Σκενδερλή Ελένη του Γεωργίου
  82. Τζιώρτας Αθανάσιος του Χρήστου
  83. Τσομπανίδης Ευάγγελος του Οδυσσέα
  84. Τσιρούδης Ιωάννης του Άγγελου
  85. Τζιαμπαζίδου Ιωάννα του Χρήστου
  86. Τακιρδίκη Αικατερίνη του Αθανασίου
  87. Τζελίδης Δημήτριος του Αποστόλου
  88. Τσακάλης Κυριάκος του Θεοδώρου
  89. Τοπαλίδης Αθανάσιος του Χρήστου
  90. Τζελέπης Σιδέρης του Γεωργίου
  91. Τζεπκινλής Χαράλαμπος του Αδαμαντίου
  92. Τσιρμενλής Στέργιος του Τριανταφύλλου
  93. Φιλιππίδης Αναστάσιος του Γεωργίου
  94. Φωτίδου Άννα του Νικολάου
  95. Φουντουκίδης Γεώργιος του Χριστοδούλου
  96. Χατζούδη Βασιλική του Αθανασίου
  97. Χαρισούδης Γεώργιος του Νικολάου
  98. Χαρνίδης Παναγιώτης(Πανάγος) του Κωνσταντίνου
  99. Χατζηχριστοδούλου Χρήστος του Ιωάννη
  100. Χιώτης Κωνσταντίνος του Σταύρου
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

◉ e-MALL: Αξίζει να δείτε ακόμη