Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2023

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης “ΕΝ ΕΡΓΩ ΜΑΖΙ” του Δημήτρη Πέτροβιτς

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης ΕΝ ΕΡΓΩ ΜΑΖΙ με επικεφαλής τον υποψήφιο Δήμαρχο Αλεξανδρούπολης Δημήτρη Πέτροβιτς ανακοινώθηκε μετά και την κατάθεση του συνδυασμού στο Πρωτοδικείο. Όπως αναφέρει η παράταξης:

To ψηφοδέλτιο μας απαρτίζεται από 155 ικανότατα, αυτοδιοικητικά στελέχη και πολλούς νέους ενεργούς Δημότες, από όλες τις επαγγελματικές και κοινωνικές ομάδες που αγαπούν τον τόπο μας και θέλουν να συστρατευτούν στο μεγάλο αίτημα για αλλαγή σελίδας στις 8 Οκτωβρίου!
Το ψηφοδέλτιό μας αποτελείται από ανθρώπους με όρεξη και διάθεση που διαθέτουν  όλα τα εφόδια και το δυναμισμό για να πάμε Όλοι Μαζί το δήμο μας μπροστά! 
Για την  Αλεξανδρούπολη, τις Φέρες και την Τραϊανούπολη  έχουν δημιουργηθεί πλέον οι κοινωνικές και πολιτικές συνθήκες για να περάσουμε στη νέα εποχή.
Από τις πλατείες και τα κτίρια της μοκέτας και της μακέτας ήρθε η ώρα να περάσουμε σε σύγχρονους Ευρωπαϊκούς κοινόχρηστους χώρους.
Από τα ψέματα, τα μεγάλα λόγια και τις ανακρίβειες ήρθε η ώρα να μιλήσουμε με αλήθειες για τις πραγματικές ανάγκες και τους τρόπους που θα μας βγάλουν από το τέλμα και τη στασιμότητα. Το Πρόγραμμά μας, η ειλικρίνειά μας και η βούλησή μας να προχωρήσουμε σε παρεμβάσεις για ξεχασμένα – πλην ζωτικά – θέματα όπως το κυκλοφοριακό, το πολεοδομικό, το αποχετευτικό, οι αναπλάσεις, οι δρόμοι, τα πεζοδρόμια, το πράσινο, οι κοινωνικές δομές, ο πολιτισμός, ο αθλητισμός κ.α  είναι η εγγύηση για τους Δημότες μας πως η επόμενη ημέρα για τον Δήμο μας θα είναι περισσότερο ελπιδοφόρα, φωτεινή και πιο ασφαλής!
Καλούμε όλους τους συμπολίτες μας, να μας γνωρίσουν και να συμπορευτούν μαζί μας σε μία νικηφόρα πορεία που θα φέρει πάλι τον Δημότη στο προσκήνιο.
Είμαστε η παράταξη που βάζουμε πάλι τον Δημότη και τις ανάγκες του πάνω από όλους και όλα.
Ο νέος Δήμος Αλεξανδρούπολης θα δουλέψει για τον Δημότη και όχι για τον Δήμαρχο.
Στις 8 Οκτωβρίου σταματούμε με τη νοοτροπία της οπισθοδρόμησης και της στασιμότητας.
Στις 8 Οκτωβρίου ξεκινούμε να χτίζουμε ένα Ανθρώπινο Δήμο.
Στις 8 Οκτωβρίου, Αλλάζουμε Σελίδα και προχωράμε Όλοι Μαζί μπροστά!

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΪΒΑΖΙΑΝ ΔΑΥΙΔ του ΑΡΜΕΝ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

2. ΑΪΒΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

3. ΑΪΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΚΟΥΡΑΜ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

4. ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

5. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

6. ΒΑΒΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

7. ΒΑΡΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

8. ΒΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΦΕΡΩΝ)

9. ΒΟΣΚΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του ΑΡΤΟΥΡ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

10. ΒΟΥΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

11. ΓΑΝΩΤΗ (ΓΚΑΪΦΥΛΛΙΑ) ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

12. ΓΚΑΡΝΕΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

13. ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΠΥΡΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

14. ΓΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

15. ΓΡΗΓΟΡΕΝΑ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΠΕΤΡΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

16. ΔΑΝΑΝΤΑΚΗ ΣΤΕΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

17. ΔΑΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

18. ΔΗΜΑΚΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

19. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

20. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΑΡΑΝΤΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

21. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

22. ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΒΕΤΛΑΝΑ (ΦΩΤΕΙΝΗ) του ΑΡΟΥΤΙΟΥΝ (ΦΕΡΩΝ)

23. ΖΑΜΑΚΗΣ ΒΑΗΣ (ΒΑΙΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

24. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

25. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

26. ΖΟΥΜΠΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

27. ΚΑΚΑΝΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

28. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

29. ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

30. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

31. ΚΑΜΠΟΥΡΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

32. ΚΑΝΑΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

33. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

34. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

35. ΚΕΒΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

36. ΚΕΛΕΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

37. ΚΕΣΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

38. ΚΛΟΥΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

39. ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

40. ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΦΩΤΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

41. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

42. ΚΟΥΤΣΟΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

43. ΚΟΥΦΑΚΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

44. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

45. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΡΟΥΣΛΑΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

46. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

47. ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

48. ΛΑΖΑΡΕΒΑ ΜΑΡΙΝΕ του ΡΑΖΜΙΚ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

49. ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΪΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

50. ΛΗΜΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

51. ΛΥΜΠΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

52. ΜΕΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΑΝΤΝΑΝ του ΣΑΪΠ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

53. ΜΙΧΑΛΕΝΤΖΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

54. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

55. ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ (ΣΤΑΜΟΣ) του ΖΑΧΑΡΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

56. ΜΠΑΤΖΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΕΡΑΝΤΖΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

57. ΜΠΑΤΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

58. ΜΠΕΧΤΣΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΑΝΕΣΤΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

59. ΜΠΙΚΟΥ ΧΑΙΔΩ (ΧΑΙΝΤΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

60. ΜΠΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

61. ΜΥΤΙΛΗΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

62. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

63. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

64. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

65. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

66. ΠΑΛΑΚΑΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

67. ΠΑΛΑΤΣΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

68. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

69. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΥΡΙΛΛΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

70. ΠΑΠΑΜΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΓΓΕΛΙΚΑ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

71. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

72. ΠΑΣΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

73. ΡΑΔΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

74. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

75. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΗΛΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

76. ΣΦΕΤΟΥΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΒΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ)

77. ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

78. ΤΖΕΜΠΕΤΟΥΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

79. ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

80. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

81. ΦΙΔΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ – ΜΑΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

82. ΦΟΥΤΖΙΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άβαντος)

1. ΒΑΜΒΑΚΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΔΑΝΔΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΜΠΑΛΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΝΕΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αισύμης)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αλεξανδρούπολης)

1. ΑΝΤΟΧΙ ΛΟΥΤΣΙΑ του ΙΟΝ

2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΕΝΕΤΙΑ (ΒΑΝΕΣΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΟΛΑΝΔΟΥ

3. ΑΡΝΑΟΥΝΤΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

4. ΒΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΖΗΣΗ

5. ΒΟΣΚΑΝΙΔΗΣ ΑΡΤΟΥΡ (ΑΡΘΟΥΡΟΣ) του ΜΑΜΙΚΟΝ

6. ΒΡΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ

7. ΓΑΒΡΙΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8. ΔΟΥΚΑΡΑ ΑΡΕΤΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

9. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ) ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

10. ΖΟΛΩΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11. ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΛΙΑΝΑ του ΣΕΡΓΚΟ

12. ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

13. ΚΑΪΤΑΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15. ΚΑΡΑΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

16. ΚΑΤΣΙΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

17. ΚΟΤΣΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

18. ΚΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

19. ΚΩΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΛΟΥΗ

20. ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21. ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

22. ΜΑΡΓΚΑΡΙΑΝ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΒΑΤΣΑΓΚΑΝ

23. ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

24. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

25. ΜΕΝΕΔΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

26. ΜΕΤΑΞΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

27. ΜΙΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

28. ΝΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ

29. ΟΤΕΜΠΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

30. ΠΕΡΧΑΝΙΔΗΣ ΒΑΝΤΙΜ του ΔΑΒΙΔ

31. ΤΟΥΤΖΙΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ

32. ΤΣΟΥΠΡΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

33. ΧΑΜΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΑΒΡΑΑΜ

Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ανθείας)

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

3. ΤΣΟΛΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΣΟΥΖΑΝΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ

Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δορίσκου)

1. ΑΛΜΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΙΟΦΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ

3. ΚΑΠΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΦΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ (ΖΩΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6. ΧΡΥΣΑΦΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λουτρού)

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΟΡΑΖΜΠΑΕΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΑΛΜΙΡΖΑ

3. ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μάκρης)

1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

2. ΧΑΛΗΛ ΜΠΕΡΚΕΡ του ΧΑΪΡΟΥΛΑ

3. ΧΑΤΖΗΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

4. ΧΟΥΣΕΙΝ ΟΣΚΑΝ του ΑΛΗ

Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πέπλου)

1. ΔΑΝΑΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2. ΔΡΟΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

3. ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

4. ΚΟΛΚΟΥΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Συκορράχης)

1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

2. ΓΙΑΚΙΜΙΔΗΣ ΜΠΟΡΙΣ του ΜΙΧΑΗΛ

3. ΟΥΖΕΪΡ ΟΓΛΟΥ ΟΥΖΕΪΡ του ΤΑΧΗΡ

Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φερών)

1. ΑΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΙΜΠΙΖΟΓΛΟΥ ΦΕΡΙΧΑ της ΙΜΙΓΚΙΟΥΛ

3. ΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ

4. ΤΣΑΓΚΑΡΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κίρκης)

1. ΜΠΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

2. ΜΠΙΚΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΣΟΥΛΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πυλαίας)

1. ΚΑΚΟΓΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Αλεξανδρούπολης (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τριφυλλίου)

1. ΚΑΛΕΤΣΙΟΥ ΝΙΚΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

◉ Διαβάστε ακόμη